İstanbul’a yakın, strese uzak : Castle Nolana Ağva

Castle Nolana Ağva size şehrin yanı başında huzur ve lüksü birlikte vaat ediyor. Kusursuz doğası, temiz havası ve enfes lezzetleriyle ünlü Ağva’da şehirden uzaklaşmadan stresten uzaklaşmanın yolu Castle Nolana Ağva’dan geçiyor.

Ağva uzun ve kumlu sahilleri kadar, görenleri büyüleyen eşsiz Karadeniz coğrafyasının da etkisinde bir tatil beldesi. Yemyeşil vadilerin, sık bitki dokusunun yanı sıra fındık ve yaprak dökmeyen bölgesel ağaçların kapladığı Ağva’da, denize dik inen kayalar da birer anıt gibi karşınıza dikiliyor. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan İrlanda sahilleri ya da Norveç fiyordlarındaki görüntüleri Ağva’da da görmek mümkün. Açık hava müzesini andıran kayalık kıyılar, rüzgar ve dalgalar tarafından adeta dantel gibi işlenmiş mağaralar ve adalarla süslü. Denizden bakınca bembeyaz duvaklı bir geline benzeyen kayanın ismi ‘Gelin Kayası’.

İzmit’in Çal Tepesi’nden doğan Göksu ve Yeşilçay dereleri Ağva’da Karadeniz’le buluşuyor. Ağva, iki nehrin arasında kalan alüvyonlar üzerine kurulu. Bu nedenle denizi kadar toprakları da bereketli.

Castle Nolana Ağva, İstanbul’a 1 saat uzaklıktaki bu cennette yer alıyor. Ağva’nın en güzel noktalarından birine kurulu Castle Nolana Ağva‘da şehri unutacak, organik malzemelerle hazırlanan kahvaltı ve yemeklerle ağız tadınızı yeniden keşfedeceksiniz. İsterseniz kahvaltıdaki yumurtanızı kümesten, yemeklerdeki sebzelerinizi tarladan kendiniz toplayabilirsiniz. Castle Nolana Ağva’da evinizdeki huzurla tatilinizi yapacak ve bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz. Havuz başında yemeğinizi yedikten sonra atla gezinti yapmak, günün yorgunluğunu havuzda çıkartmak, sadece kuş ve rüzgar sesleriyle tazelenmiş olarak uyanmak için Castle Nolana Ağva’daki eviniz.

Castle Nolana Ağva’da konaklamak için standart odalarımızda geniş bir yatak, ısıtma ve soğutma tertibatlı klima, kablolu yayınlı televizyon, özel banyo ve özel telefon sunuyoruz. Jakuzili odalarımızda standart oda donanımına ek olarak günün tüm yorgunluğunu atmanız için hazırlanan jakuziler bulunuyor. Tamamen size ait olacak Yeşil Köşk’te ise 1 çift kişilik geniş yatak, 2 tek kişilik yatak, ısıtma ve soğutma tertibatlı klima, kablolu yayınlı televizyon, özel banyo, özel balkon, özel bahçe, çardak, süs havuzu ve şömine sizleri bekliyor.

Tüm misafirlerimiz düzenli olarak temizlenen havuz ve şezlonglarımızı kullanabiliyor, bisiklet kiralayabiliyor. Ahırımızdaki özel eğitimli atlarımızla birlikte Ağva’yı keşfe çıkabiliyor. Castle Nolana Ağva’da ızgara ve kamp ateşi de var. Ayrıca her misafirimize huzur ve lüksü vaat ediyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


WhatsApp chat